+48 790 790 915       szmaragdowelove@gmail.com
 0.00 PLN
0
 
 
 

Regulamin

PRODUCENT
WARUNKI OGÓLNE 
Regulamin określa zasady składania zamówień oraz ich realizację w firmie Szmaragdowe Love Magdalena Szczęsna mieszczącej się pod adresem: ul.Podmurze 8, 26-010 Bodzentyn.
Sprzedawca prowadzi rachunek bankowy w PKO Bank Polski 38 1020 2629 0000 9002 0398 8789
Kontakt odbywa się drogą mailową: zamowienia@szmaragdowelove.pl, szmaragdowelove@gmail.com lub przez telefon kontaktowy: 790 790 915
 
PROCEDURA SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
Zamówienie można składać za pomocą koszyka (wszelkie uwagi do zamówienia prosimy wpisywać w rubryce UWAGI)– prawidłowo wypełnionego.
Przy określeniu ilości zaproszeń proszę o doliczenie – określenie liczby zaproszeń tzw. dodatkowych do ręcznego wpisywania .
Lista gości powinna zostać przesłana w programie Word. Prosimy o przesyłanie OSTATECZNYCH list gości, bowiem zmiany osób /dopisanie gości itp. często jest niemożliwe.
Ważne:  Nazwiska powinny być w takiej formie w jakiej chcą Państwo je widzieć na zaproszeniach/winietkach (czyli, w przypadku zaproszeń nazwiska powinny być odmienione).
Np. Katarzynę Kowalską z osobą towarzyszącą
Wszelkie literówki w liście gości nie są przez nas poprawiane!
 
W przypadku personalizacji kopert, prosimy przesłać drugą listę w formie nieodmienionej.
Koperty białe dostosowane rozmiarem do zaproszeń – gratis.
Zaproszenia lub zawiadomienia mogą być personalizowane lub do wpisania ręcznego.
W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Szmaragdowe Love zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane nie będą rozpatrywane.
Firma Szmaragdowe Love wystawia paragon lub fakturę bez VAT na zakupiony towar.
Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale istnieje możliwość indywidualnego odbioru zakupionego towaru po uprzednim uzgodnieniu.

PROCEDURY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
W ciągu 1 - 3 dni roboczych od otrzymania danych niezbędnych do wykonania zlecenia wysyłamy do Klienta propozycję kształtu nadruku czyli skład tekstu
Nie ingerujemy w informacje podane przez zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, nie poprawiamy błędów ortograficznych ani odmiany gramatycznej podanego tekstu.
 Akceptacja projektów równoznaczna jest z pełną akceptacją tekstu w nich zawartym.
W tym momencie nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne błędy, które mogłyby pojawić się na zaproszeniu.
 
Po wysłaniu projektu czekamy na ewentualne zmiany, korekty lub ostateczną akceptację od Klienta. Po uzyskaniu akceptacji projektu i opłaceniu zamówienia w ciągu następnych 1-4 dni roboczych wykonujemy zlecenie i wysyłamy do Klienta pod wskazany w zamówieniu adres. Koszt przesyłki zamówień (20zł - zaproszenia, 16zł -dodatki). (Koszt wysyłki zawiera także koszt pakowania, opakowania). Nie ma możliwości wysyłki towaru za pobraniem.
Zamówienia nieopłacone w ciągu 5 dni roboczych będą anulowane.   

NASZE ATUTY

 

BOGATA OFERTA


 
 

WSZECHSTRONNOŚĆ


 
 

PROFESJONALIZM


 
 

TERMINOWOŚĆ


 
  INFORMACJE
  KONTAKT
Szmaragdowe Love
Podmurze 8
26-010 Bodzentyn
+48 790 790 915
szmaragdowelove@gmail.com
© Visanti   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl

^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności